čtvrtek 1. září 2016

Láska není ekonomická

Vše je zde jenom o nastavení programu, jak si programy v nás a okolo nás nastavíme tak zde i budeme žít, ideální by bylo vše nastavit optimálně podle situace v prostoru a čase, zatím je vše ve stavu evolučního procesu, a bude trvat ještě mnoho generací, než se odstraní ty největší chyby v konzumním Matrixu, díky kterým máme problémy, a následně deprese.
Láska není ekonomická, když něco milujeme tak na tom nešetříme penězi a časem, šetří se na tom, co nemilujeme, a tak bohatí šetří na chudých, a na sobě už nešetří, protože jsou pyšní a lakomí sobci co si zde hrají na to, co ve skutečnosti nejsou.
Láska je tam, kde je umění, pokud je zde jenom řemeslo tak zde není ani láska, umění je otázkou talentu a představivosti, největším umělcem je evoluce v přírodě, vnímám přírodu jako umělecké díla a podle toho se k přírodě i chovám. Většina elitních lidí v USA a Kanadě, jsou ubohými sobeckými řemeslníky, a tak ničí přírodu pomocí hromadění luxusu, staví si veliké paláce, létají soukromými letadly, mají veliká opancéřovaná auta, atd.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem