pátek 9. září 2016

Kořenem veškerého zla jsou drogy

Drogy vytvoří závislost a chtějí zvyšovat dávky drogy, následkem je zlo, které proměnilo lidský svět v pekelný očistec. Není zde jenom závislost na chemických drogách, drogou je zde i; kariéra, úspěch, moc, bohatství, výhody, popularita, svatost, atd.
Když rozebereme konflikty a války tak nakonec zjistíme, že příčinou byli drogy, mnohdy je zde snaha nějaké drogy násilně zakázat, ale tím jenom jiné drogy získají více popularity. Inteligence se snaží o to, aby se měla dobře, a toho lze dosáhnout jenom pomocí drogy, všimněme si toho, že se máme dobře jenom omezenou dobu, žádný člověk, není schopný se mít trvale dobře.
Máš se zle, tak si vezmi lék, a budeš se mít dobře, tak funguje naše konzumní civilizace, na vše zde je k dispozici nějaká droga, pokud někdo začne hlásat to, že by lidi neměli být loutkami, které ovládají drogy tak je z něj brzo svatý mučedník, protože jej narkomani zabijí, kdo nejde s narkomany, jde proti narkomanům.
Současný problém s ekonomickou emigrací do EU je problémem lidí co potřebují ekonomické drogy, a tyto ekonomické drogy jim nabízí Německo a Švédsko, proč do Estonska nikdo z emigrantů dobrovolně nechce.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem