středa 7. září 2016

Kde vás vyrobili?

Končí doba kdy ženy rodili děti, a rodina je vychovala, přichází doba klonování lidí, co budou mít místo mozku GVKB počítače s GVKB umělou inteligencí, nový typ člověka logicky i znamená novou civilizaci, s novou kulturou, starý člověk zmizí stejně, jako zde zmizela stará auta, a staré domy.
Skeptici začnou tvrdit to, že se zakáže klonování GVKB lidí, co mají v hlavě GVKB počítače, minulost nám ale jasně ukázala, že evoluce nejde nijak násilně zakázat! Skončí období, ve kterém jsme měli problémy s; ekonomickou emigrací, nezaměstnanými lidmi, bezdomovci, fanatiky, blázny, politiky, byrokraty, narkomany, Romy, atd.
Nebudou se už vyrábět mobilní telefony a notebooky, protože lidi budou mít telefon a počítač v hlavě, tím logicky zmizí problém s velikým množstvím jazyků a bude zde globálně jenom jeden jazyk, odvozený od angličtiny, kterou používají programátoři. Pokud naklonované tělo přijde o ruku tak tělu rychle naroste nová ruka, budou to moderní těla, která budou mnohem vyspělejší, než jsou naše současná ubohá zdegenerovaná těla.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem