neděle 4. září 2016

Kariéristický konzervatismus

Za vším je lež a krádež, dobrota je žebrota. Tvůj mozek je v konzervě, a tak nevnímá objektivně realitu, a existuje ve svojí zakonzervované ubohé realitě, myslíš konzervativně a tak jsi ubožákem. Jak došlo k tomu, že mozky všech lidí jsou v konzervě, a tak se ze všech lidí stali konzervativní kariéristé? Vše nastalo v okamžiku, kdy člověk přestal být lovcem divoké zvěře a stal se z něj hospodář, jakmile začneme milovat to co má hodnotu tak se staneme otroky hodnot a proměníme se v konzervativního kariéristu.
Podívejme se na elitu, co zde vládne už několik tisíciletí, jsou to vždy jenom konzervativní kariéristé, ryba smrdí od hlavy, jaký je pastýř, takové je i jeho stádo. Pokud je pastýřem vláda složená z konzervativních starých kariéristů, tak následkem je deprese u; ekonomiky, politiky, morálky, podnikání, obchodu, školství, zdravotnictví, rodiny, psychiky, atd. není zde demokracie ani kapitalismus, je zde kariéristický konzervatismus!
Z díla je spatřen tvůrce, podívejme se na dílo mocných a bohatých lidí, jejich dílem je globální krize, je třeba vynalézt umělou globální GVKB inteligenci, která nahradí mocné a bohaté lidi, v kancelářích budou sedět jenom GVKB roboti a lidi budou makat jako genetičtí roboti, a vše zde budou mít jenom na GVKB globální příděl, založený na GVKB čipech pod kůží, ten kdo nebude pro GVKB systém optimálně pracovat, ten nebude ani jíst.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem