středa 7. září 2016

Jsi v troubě, protože jsi trouba

Konzumní civilizace je v troubě, protože každý člověk je trouba, digitální konzumní svět je světem, ve kterém je vše na digitální ovládání, pokud něco chybně ovládáš, tak následkem je to, že jsi v troubě, protože jednáš jako trouba. Jakmile někde na světě vzniknou daně, tak následkem je to, že jsou lidi v troubě, a z lidí se stávají jenom troubové, a jejich budoucnost je v troubě. Jak globálně zrušit daně, o tom je lék na to, že je zde vše v troubě, díky troubům, co zde rozhodují chybně o nás bez nás.
Daně zrušíme tím, že se budeme klonovat a místo mozku budeme mít počítače, vše zde bude řídit globální GVKB umělá inteligence a ona zajistí to, že život člověka už nebude v troubě, protože zde všemu vládli mocní a bohatí troubové, pomocí centrálního byrokratického systému, kde v svatém centru, byli svatí troubové, a ten kdo zde nebyl svatým troubou, ten měl zde jako hříšník existenční smůlu, a jeho život byl v troubě.
Jako trouba, jsem koupil mojí mamince co je v důchodu velikou moderní multifunkční troubu, tu troubu konstrukčně museli vymyslet troubové, co zapomněli na to, že troubu budou používat troubové, a nebudou jí umět správně používat. Stejné je to i s tím co zde vymyslela svatá elita, složená ze samých mocných a bohatých troubů, je třeba skončit s obdobím, ve kterém byl každý v troubě, protože byl trouba.
Za pouhých padesát let se počet troubů na světě zdvojnásobil, navíc díky; digitalizaci, optimalizaci, automatizaci, transformaci, globalizaci, kontejnerizaci, atd. rychle ubývá všude pracovních míst. Náboženství se snaží změnit myšlení člověka, politika se snaží změnit zákony pro člověka, jenže to nestačí, je třeba začít lidské trouby vyrábět pomocí klonování a dávat jim do hlavy počítače s umělou inteligencí, starý trouba je evolučně mrtev, ať žije moderní digitální naklonovaný trouba co má místo jména a titulů jenom čárový kód na čele.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem