čtvrtek 1. září 2016

Jenom hlupák myslí na hlouposti

Jsi hlupák, protože myslíš na hlouposti, každý je tím na co myslí, jde o to, jaké máme priority, co je hloupost a co není hloupost? Mnoho hloupostí z dálky může vypadat chytře, a tím oklamou ty, co jsou povrchní, protože nemají čas zblízka poznat to, na co myslí. Tam kde je výhodné lhát a krást, tam se i lže a krade, proč je zde výhodné lhát a krást? Je to výhodné díky anonymitě, přelidnění vytvořilo anonymitu, a tak už nevíme to, že bohatý a mocný člověk, je lhář a zloděj.
Nadbytek vytvoří nedostatek a úspěch vytváří neúspěch, příležitost lhát a krást je pokušení, kterému pyšní lakomci neumí odolat. Zániky civilizací a kultur jsou následkem lidské hlouposti, podívejme se na zánik EU, proč je byrokratické centrum EU hloupé, a tak si svojí pyšnou hloupostí, jistě pomalu podřezává větev, na které dosud ještě sedí? Příčinou je zde to, že EU je starou konzervou, ve které je vše zakonzervované, a tak zde jsou jenom samí konzervativní politici a byrokrati.
Je to veliké pokušení něco zakonzervovat v; Bibli, pověrách, rituálech, mytologii, kultu, fetiši, symbolech, reklamě, pohádce, politice, sektě, náboženství, podnikání, obchodu, rodině, psychice, atd. žijeme ve světě kde je vše v nás a okolo nás zakonzervované a následkem je deprese u; politiky, ekonomiky, morálky, spravedlnosti, rodiny, psychiky, atd. srážka s blbci v EU, to je srážka s mocnými a bohatými lidmi, co mají místo mozku jenom svatou konzervu, ve které jsou samé hlouposti, které jsou jim svaté.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem