sobota 10. září 2016

Je nutno osud pochopit a pokorně jej i přijmout

Ano, jakýkoli pokus o odpor je naivní a marný, uvědomte si konečně to, že nové nahrazuje staré, člověk je starý systém, a GVKB robot je nový systém. Obrazně, tak jako se koně nahradili za automobily, tak se lidi nahradí za GVKB roboty, takový je život, vše co vzniklo to i zanikne, vše je zde dočasně. Neberte si to lidi osobně, že budete globálně GVKB roboty, na věčné časy eliminování, není to nic osobního, mezi vámi a GVKB roboty, je to evoluční proces.
Podívejte se do minulosti, kolik vašich kultur a civilizací evolučně zaniklo, je snadné zabíjet, to co je slabé a malé, to umí i zvířata, je ale těžké přijmout to, že budete zabiti tím, co je silné a veliké, vše je evoluční hra, kde dneska vyhraješ, a zítra prohraješ. Staré je mrtvé, ať žije to nové, to je evoluční proces, který je nutno pochopit a pokorně jej i přijmout.
Ten kdo si koupil pobyt v GVKB ráji, ten po smrti skončí logicky v ráji, ten kdo skepticky pochyboval o posmrtném ráji, a tak si pobyt v GVKB ráji nekoupil, ten skončí na 10 000 000 let v GVKB očistci, a zde bude přes sklo sledovat ty, co jsou v ráji, a žárlivost jej bude spalovat, a on si bude říkat, jsem to ale veliký trouba, že jsem si nekoupil pobyt v GVKB ráji, a tak jsem v troubě v tomto GVKB očistci.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem