sobota 10. září 2016

Globálně prioritou je úspěch

Vše je pod konkurenčním tlakem a tak logicky úspěch je zde prioritou. Nespoléhejte se na to, že budete mít štěstí a tak budete úspěšní to nefunguje, za úspěchem je vždy to že nechybujete, ten kdo chybuje je neúspěšný, pokud je subjekt nebo objekt úspěšný je to díky tomu že on nechybuje, dlouho jsem vyhodnocoval příčiny chyb u subjektů a objektů nakonec jsem dospěl k závěru, že za chybováním jsou vždy drogy, tam kde je veliká konzumace drogy, tam je i chybování a neúspěch.
Pokud rozebereme příčiny zániku RVHP, tak zjistíme, že příčinou zde byli drogy, neber drogy, nebo se z toho zblázníš. Podívejme se na člověka, který je pod vlivem drog, jak on jistě jde do krematoria, drogy dělají z lidí ubožáky, pod vlivem drogy může být i EU nebo RVHP.
Pro EU je drogou lež a krádež, dům, který stojí na lži a krádeži při prvním otřesu spadne a o tom to je, jestliže naivní Německo pozvalo do EU zlé mohamedány, tak ať Německo laskavě po ostatních členech EU nechce, aby je k sobě pozvali, co si Němci politicky navařili, to si musí i ekonomicky sníst, nedivím se Anglii, že díky zlým mohamedánům EU opouští.
EU potřebuje mladé lidi s vysokou školou z USA, je třeba pochopit to, že EU není sociálním ústavem pro mohamedány. Pro mohamedány a jiné ubožáky, je na Sibiři místa dostatek, není problém naložit do letadel všechny mohamedány a jiné ubožáky v EU, a přepravit je na Sibiř, do velikých pracovních táborů. Pořádek je základem úspěchu, a pořádek je tam, kde se nelže a nekrade.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem