čtvrtek 8. září 2016

Co nám způsobuje únavu?

Pokud starému lékaři řeknete, že jste pořád unavení, tak vám doporučí návštěvu krematoria, mladý lékař vás zase začne posílat od jednoho specialisty k druhému specialistovi, a nechá vám odebrat krev a udělá rozbor moči, nechá vás specialisty paprsky prosvítit, jestli není ve vašem těle něco chybné. Potom následuje předepisování léků a kontrola toho, jestli léky zabírají, většinou to skončí tím, že vám dojde to, že jsou všichni lékaři troubové, a že je vaše zdraví jistě v troubě.
Vše co tělu a duši dáváte to i nazpět dostáváte, ten kdo dává tělu a duši samé náhražky, ten dostane nazpět únavu. Statistika je objektivní a tak se díky statistice zjistilo, že nejvíce jsou unavení lidé tam, kde je jejich život plný náhražek, lidi co nemusí konzumovat náhražky, nejsou unavení. Je to jako když jíte ubohé polotovary, nebo jídlo udělané z čerstvých surovin, nebo jako když místo příjemného dialogu s někým kdo je vám blízký, se koukáte na ubohou televizi, kde je samé neštěstí a politici vám lžou o tom, že bude už brzo lidem lépe.
Používání náhražek je způsobeno tím, že je člověk v moderní společnosti, jenom ubohou konzumní náhražkou, náhražky v sobě neobsahují to, co by vám dodalo zdroje, díky kterým nebudete unavení. Náhražky jsou obrazně; lékem, který vás nevyléčí, informacemi s nulovou hodnotou, sliby za které si nic nekoupíte, atd. musíte se naučit poznat co je náhražka, a potom ubohé náhražky odmítnout.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem