čtvrtek 8. září 2016

Čím se liší vlastně socialismus od kapitalismu?

Právě se vracím z Hradu od prezidenta republiky. Dnes ráno jsem panu prezidentu republiky podal návrh na přijetí demise ministrů, a současně jsem panu prezidentu navrhl seznam osob, kterými má být vláda doplněna a rekonstruována. Mohu vám sdělit, že pan prezident všechny mé návrhy, přesně tak jak byly podány, přijal.
Takto 25. února 1948 skončil zde kapitalismus a od té doby je zde socialismus, mnozí si myslí, že po sametové revoluci je zde kapitalismus. Označení sametová revoluce je období politických změn v Československu mezi 17. listopadem a 29. prosincem roku 1989, které vedly k pádu starého socialistického režimu a přeměně politického a ekonomického zřízení na nový socialistický režim. K urychlení změn přispěl rozpad bývalého Východního bloku a narůstající nespokojenost obyvatelstva s ekonomickou a politickou situací v zemi.
Čím se liší vlastně socialismus od kapitalismu? Liší se v míře přerozdělování peněz vybraných státem, čím více stát přerozděluje násilně peněz, tím více je stát socialistický, dokonalý kapitalismus, logicky už nepřerozděluje žádné společné peníze.
V přírodě se nepřerozdělují společné hodnoty a tak je zde dokonalý kapitalismus, jak vlastně dochází k přerozdělování peněz? Příčinou je vždy přelidnění, aby se udržel pořádek v přelidněném městě, tak se vytvoří mocné centrum, které zajistí násilím pořádek, a toto centrum začne přerozdělovat peníze. Následkem je vznik; kasty, třídy, ligy, kategorie, ras, víry, atd. tobě dáme peníze a tobě je nedáme, protože ty se nám nelíbíš, o tom je socialismus.
Právě jsem se vrátil od maminky, upekl jsem štrúdl v multifunkční troubě a byl velmi dobrý, bohužel maminka pořád odmítá používat multifunkční troubu, a myslí si pořád o mně, že jsem trouba, který jí zcela zbytečně koupil moderní velikou troubu, kterou lze naprogramovat. Naše mocná a bohatá elita, je jako moje 87 let stará maminka, taky odmítá používat moderní vědu a techniku, aby zde byl už brzo konečně konzumní kapitalismus, ve kterém budeme mít konečně stejné platy, jaké jsou třeba ve Švýcarsku.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem