pondělí 5. září 2016

Anonymita umožňuje milionářům parazitování

Kdo je to stát? Zemřít jako hrdina za vlast, to je ten největší podraz, naší vlastí je tato modrá planeta, nikoli nějaké malé státní teritorium, kde v centru jsou lakomí kariéristi. Světu dneska vládne deset tisíc rodin, co mají obrovské bohatství a obrovskou moc, z utrácení poznáme, kdo světu skutečně vládne?
Pokud někdo bydlí ve velikém drahém domě, kde má mnoho sluhů, tak je jasné, že on patří k těm, co pyšně vládnou tomuto konzumnímu světu. Politici a byrokraté, to jsou sluhové dolarových milionářů, peníze ovládají tento svět od té doby, co se začali používat.
Dobrota je žebrota, a peníze parazitům krásně voní, o tom je konzumní civilizace, za vším jsou peníze, a vše vyřeší peníze, nejsou peníze, tak není ani láska. Neustále lidi na internetu brečí, že se mají zle, přitom vysvětlení je jednoduché, anonymita umožňuje parazitování, deseti tisícům rodin, co vládnou světu.
Představme si, že bychom dokonale globálně eliminovali anonymitu, a tak bychom věděli, kdo je zde největším lhářem a zlodějem, najednou bychom spatřili ekonomickou globální pyramidu, kde na vrcholu v ekonomickém ráji je deset tisíc rodin, mnozí řeknou, že bychom jim to neměli závidět, že oni přeci správně investují, a tak se máme dobře.
Vše je zde divadlo a obchod, jde o to eliminovat násilně konkurenci, podívejme se na svaté mohamedány a jejich snahu násilně eliminovat konkurenci, co si mám myslet o mohamedánské sektě, která vymývá sektářsky svým členům mozek, a dává jim na tělo výbušniny, aby se odpálili tam, kde je mnoho lidí. Islám není náboženství, je to zlá sekta, jak se pozná co je sekta a co je náboženství? Z díla se pozná tvůrce, jaké je dílo Islámu, a jaké je dílo vědy a techniky.
Věda a technika je náboženství, protože díky vědě a technice se máme lépe, dům musí stát na skále, a tou skálou je věda a technika, sliby o tom, že po smrti, nebo po volbách bude lépe, to je jenom písek, a dům, který stojí na písku spadne, a v troskách zemře mnoho lidí, co naivně věřili na to, že jim bude díky politikům, nebo církvi lépe. Každý prezident na světě, je vůdce politické sekty, skutečnou moc nad lidmi, mají jenom dolaroví milionáři, čím více peněz máš, tím více i moci máš, za peníze si v konzumní společnosti koupíš i prezidenty a byrokraty.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem