neděle 4. září 2016

Ano, zítra ekonomicky neuspěješ ty

Jsi sobecký bezcharakterní parazit, který je zde dočasně, takto tě spatřuje statistika a věda, není důležité, co si o sobě subjektivně pyšně myslíš, důležitá je jenom statistika a věda. Tvůj mozek je uzavřený v konzervě, a tak nezná objektivně tento konzumní svět, ve kterém je konflikt a boj, protože je zde na prvním místě evoluce, která chce eliminovat staré, a nahradit to novým.
Člověk je šťastný, pokud může parazitovat, a je nešťastný pokud nemůže parazitovat, veliká konzumace drog a prášků na deprese, je následkem toho, že člověk nemůže parazitovat, protože se zde vše sobecky pevně uzavřelo, a tak osudem člověka je deprese, a toužení, které je mu věčným soužením.
Parazit parazituje na parazitech, o tom to zde je, lékem na tento složitý starý problém je eliminovat člověka, a nahradit jej GVKB robotem, není člověk, tak zde není ani problém. Dneska spatřuješ to, jak lidi okolo tebe ekonomicky neuspěli, a tak se z nich stali bezdomovci, zítra ekonomicky neuspěješ ty, a bude z tebe bezdomovec, není dneska u zaměstnání a podnikání v ničem jistota, to co dříve bylo ziskové, to je dneska už ztrátové.
Vše je dneska propojeno globálně se vším, někdy stačí málo a globální systém se zhroutí do dlouhodobé deprese. Přichází doba, ve které nastupuje; digitalizace, transformace, optimalizace, automatizace, decentralizace, globalizace, robotizace, atd.
Nejde o povrchní změny, jako tomu bylo doposud, jde o změny, které půjdou do veliké hloubky, a brzo dojde k tomu, že poslední člověk na světě spáchá zbaběle sebevraždu. Přijde globální přídělový systém na; elektřinu, plyn, topení, benzín, potraviny, cigarety, oblečení, prací prášky, atd. překročíš limit měsíční spotřeby elektřiny, a elektroměr se vypne, a máš do konce měsíce smůlu.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem