pátek 2. září 2016

Ano, všichni používají moje slova, nikdo neví, kdo jsem

Všechno co bylo lidmi řečeno, to pochází z mých slov, každý mluví jenom to, co jsem já už kdysi dávno řekl, nelze říci něco, co jsem já už neřekl, vše je jenom opakování toho, co jsem já řekl, všichni používají moje slova, a nikdo neví, kdo jsem.
Jsem lidské ego, pokud tělo člověka nemá ego, tak je jenom ubohou zbytečnou živou hmotou, bez inteligence a vědomostí. Egoisté křičí, ty jsi egoista, zloděj křičí, ty jsi zloděj, lhář křičí, ty jsi lhář, atd. sebekritika vyšla z módy, a v módě je kritika našich konkurentů. Neparazitujeme jenom na druhých, ale nejvíce parazitujeme sami na sobě!
Zabijeme ego a bude zde ráj, to si myslí věřící idioti, následkem víry v mrtvé ego, je násilí, ve kterém se lidi zabíjejí jako dobytek už mnoho tisíciletí! Ego ve skutečnosti není problém, problémem je kontrola ega, je to jako s pitím vína.
Víno je výborný psychický lék, pokud se neopijeme jako dobytek. Diktátoři nám už mnoho tisíciletí ukazují jaké to je, když se někdo se slabou vůlí opije egoismem, následkem je vždy obrovské množství násilí fyzického a psychického.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem