čtvrtek 8. září 2016

Ano, už brzo člověk nebude moci už amatérsky chybovat

Bohem mám to je, co milujeme a potřebujeme, všechny politické a náboženské ideologie, jsou jenom pohádkami pro naivní hlupáky, je třeba ukončit období, ve kterém lidi věřili lhářům a zlodějům, co kázali pokoru a bídu, jenže sami byli pyšní a bohatí, nepotřebujeme pokrytecké kariéristy, co mají státní ochranku, potřebujeme novou morální fungující digitální společnost, ve které se už nelže a nekrade.
Dosud se měnil podle módy jenom povrch společnosti, je třeba očistit globálně společnost od všech špinavých chyb, které zde jsou díky našemu pyšnému sobectví. Zavede se globální přídělový systém, a kdo nebude, pro globální systém profesionálně každý den v roce pracovat, ten nebude ani jíst, a nebude mít kde spát.
Kam chybný byrokratický stát šlápl, tam mnoho let tráva už nerostla, je třeba ukončit ubohé rozdělení lidí na; kasty, třídy, ligy, kategorie, rasy, pohlaví, atd. zavede se dokonalá rovnost, díky tomu že se budou lidi globálně klonovat, a dostanou globálně stejnou výchovu, a stejné vzdělání, každý člověk bude mít v hlavě kontrolní GVKB čip, který zajistí to, že člověk nebude moci už amatérsky chybovat.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem