pátek 9. září 2016

Ano, ráj je malý a peklo je veliké

Ten kdo neví se ptá toho, kdo ví, ten kdo nemá peníze, slouží tomu kdo má peníze, ten kdo je hloupý, ten se musí učit od toho, kdo je chytrý, atd. vše je zde o optimálním řešení složité situace, pomocí správných priorit. Život je takový jaký si jej uděláš, pokud jsi trouba, tak je tvoje budoucnost v troubě. Jak vlastně dochází k tomu, že se z lidí stávají troubové, a tak je budoucnost těchto troubů v troubě? Cesta do pekla je pohodlná, a cesta do ráje je nepohodlná, proto ráj je malý a peklo je veliké.
Podívejme se na lidi co zde byli úspěšní a stali se z nich naše evoluční vzory, šlo o lidi co se vydali nepohodlnou cestou do ráje, svět nemění k lepšímu naše sobecké ideály, které se snažíme násilně nábožensky a politicky realizovat, svět mění jenom hodnotné vynálezy, je snadné něco jenom na povrchu trochu módně zlepšit, a je těžké vynalézt něco od základů nového (tkalcovský stav, tkací stroj, šicí stroj, knihtisk, cihly, beton, lodě, vlaky, tramvaje, automobil, letadlo, telefon, rádio, televize, internet, peníze, daně), a uvést to do praxe.
Sobecké ideologie, dělají z lidí ubohé trouby, sobecké politické a náboženské ideologie jsou vždy založené na kariéristickém pokrytectví, je to zde jenom bezcharakterní divadlo pro naivní trouby, ve kterém si čerti hrají na anděly. Sliby o tom, že po politických volbách, nebo po smrti, bude člověku lépe, se slibují, a jenom troubové se dopředu radují, a brzo poznají, že je jejich budoucnost bohužel v troubě. Mnozí tvrdí o něčem, že je to zlo, například se běžně tvrdí to, že drogy jsou zlo, a je třeba drogy zakázat, drogy nejsou zlo, ani dobro, problém je v tom, že nemáme drogy pod optimální kontrolou, je to jako s řízením auta, pokud nemáme řízení auta pod kontrolou, tak havarujeme.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Umělá inteligence eliminuje automaticky vše co je vadné a chybné