pondělí 5. září 2016

Ano, nuly si zvolí za prezidenta nulu

Každý rozděluje lidi jinak, obrazně má v sobě každý jakýsi metr, kterým on poměřuje druhé, někdo druhé poměřuje podle vzhledu, jiný zase podle jejich bohatství. Já poměřuji druhé podle jejich díla, ukaž mně svoje dílo, a já ti povím, jak tě hodnotím, slova a vzhled mohou klamat, dílo klamat už nemůže, z díla je poznán tvůrce, pokud je tvým dílem jenom nula, tak jsi nula.
Pokud si za prezidenta zvolíme nulu, tak od takové nuly, můžeme očekávat jenom to, že on bude myslet jako nula, proč si nuly zvolí za prezidenta nulu? Problémem je to, že konzumní ideologie funguje na principu vymývání mozku pomocí; tisku, rádia, televize, internetu, atd. ten kdo má hodně peněz si zaplatí vymývání mozku a tak dojde k tomu, že si nuly zvolí za prezidenta nulu a následkem je to že nuly mají na kontě jenom samé nuly.
Spatřuji obrazně moderní lidi jako notebooky, někdo je starým notebookem s nulovou hodnotou a někdo je novým drahým notebookem, za vším je ekonomika, to co zde má hodnotu se zde stává centrem, kolem kterého se točí to, co zde nemá žádnou hodnotu.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem