středa 28. září 2016

Ano, není to tragédie, je to statistika

Hladomor eliminuje globální krizi. Je třeba změnit systém distribuce potravin, potraviny dostanou jenom lidi, co platí veliké daně, ten kdo neplatí veliké daně, nebude mít už možný přístup k nákupu potravin, a ostatního konzumního zboží. To povede logicky k tomu, že ubožáci opustí města a vesnice, a odejdou do divočiny, aby si zde pro sebe nalezli potravu.
Takto zmizí problémy s ekonomickými parazity, co způsobili ekonomickou krizi, zaměstnavatelé budou muset globálně zvednout platy, protože zaměstnanců, bude najednou globální nedostatek. V divočině, bude mezi ubožáky veliký boj o teritoria, protože zdrojů potravy bude veliký nedostatek.
Potraviny se nebudou smět volně prodávat, a bude zde jenom prodej teplého jídla, v restauracích a jídelnách. Podívejme se na EU z hlediska statistiky placení daní, 90% lidí zde neplatí daně, nebo platí jenom velmi malé daně, jde o ekonomické parazity, a těmto parazitům, se zablokuje přístup k jídlu. Nastane obrovský odliv z EU, do míst kde je zaostalost, hladoví lidé z EU začnou bojovat s lidmi, co mají dostatek potravy.
Takto se populace z EU rychle dostane do celého světa, logicky ostatní národy mimo EU se přizpůsobí pružně nové situaci, a taky začnou s tím, že zablokují lidem přístup k jídlu. Je to sice asociální politika, díky které zemře globálně mnoho lidí, ale když zemře mnoho lidí není to tragédie je to už jenom statistika.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Umělá inteligence eliminuje automaticky vše co je vadné a chybné