čtvrtek 8. září 2016

Ano, někde musí být v konzumním systému chyba?

Jakmile amatér, dostane za práci dobře zaplaceno, stává se profesionálem, to ale automaticky ještě neznamená to, že pracuje jako pravý profesionál. Z díla je spatřen tvůrce, pokud je dílo amatérské, tak je stvořitelem díla amatér, i když dostal za dílo zaplaceno jako profesionál, jednoduché je to ve sportu, zde nejde podvádět, a ten kdo na to nemá, ten ze sportu nic nemá.
Jde tedy o to, aby ten, kdo něco dělá profesionálně, na to měl, a tak po něm zde zůstalo profesionální dílo. Já třeba nemám na to, být zpěvákem nebo hudebníkem, a tak jsem se logicky ani nikdy nesnažil o to, být zpěvákem nebo hudebníkem. Existuje mnoho troubů, co si myslí, že mohou dělat, cokoli se jim zachce, že stačí jenom chtít, a časem se musí dostavit i úspěch.
Když hovořím s vysokoškoláky, tak si říkám, jak takový trouba mohl udělat vysokou školu, někde musí být v konzumním systému chyba? Tou chybou je to, že na vysoké škole je nadbytek teorie, a nedostatek praxe, logicky zaměstnavatelé nechtějí zaměstnat vysokoškoláky bez praxe, a tím je vysokoškolákům jejich vysoká škola k ničemu.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se moderují