neděle 4. září 2016

Ano, milionáři jsou inteligentním mozkem, který řídí ekonomiku

Chytrost je o tom, že nepokračujeme v tom, v čem nelze vyhrát, život je konflikt nebo boj, protože všemu kraluje ekonomika a evoluce. Neustále je zde snaha o to, udělat z druhých ekonomické nuly, tím že jim násilně přeprogramujeme dezinformacemi, jejich centrální nervový systém, který ovládá jejich genetické tělo.
Pokud si někdo vezme na tělo výbušniny, aby se mohl odpálit, a zabít sebe a lidi okolo sebe, jde zde o dokonale vymytý mozek. Víra v zázraky; po smrti, po volbách, v reklamě, v pohádce, ve filmu, v Bibli, na internetu, atd. je jenom o vymývání mozku.
Ptej se, kdo z toho všeho násilí a jiného zla, má největší užitek? Největší užitek mají dolaroví milionáři, co mají čisté ruce, a miliony dolarů, v daňovém ráji, jediným jejich zločinem, za který je možné je dostat do vězení, je neplacení daní.
Vysoké platy, jsou dneska jenom tam, kde žije mnoho dolarových milionářů, protože jenom oni, umí správně investovat peníze, tak že jejich zaměstnanci, mají i vysoké platy. RVHP zaniklo díky tomu, že zde nebyli dolaroví milionáři, a místo milionářů, zde byli jenom chudí komunisté.
Konzumní tržní ekonomika, je o rozvírání sociálních nůžek, čím více je zde dolarových milionářů, tím lépe funguje ekonomika, milionáři jsou inteligentním mozkem, který řídí ekonomiku. Milionáři nestaví veliké drahé pomníky mrtvým lidem, a nekladou věnce na hroby, to je mrtvá investice, milionáři staví; banky, továrny, sklady, obchodní domy, přístavy, letiště, hotely, školy, nemocnice, železnice, tunely, mosty, atd. to jsou živé investice, které přinesou milionářům veliké zisky, a tím mají zaměstnanci i veliké platy.
Pořádek je tam, kde je vše na svém místě, a tak nemusíme nic hledat, tam kde lidi pořád něco musí hledat, tam je nepořádek, proč musí nezaměstnaný člověk, dlouho hledat zaměstnání? Je zde veliký nepořádek, za který mohou vysokoškoláci, co vystudovali v době, kdy zde fungovalo ještě RVHP, a tak mají ideologicky vymyté mozky od RVHP, proto jezdí rádi do Číny a Ruska.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem