středa 7. září 2016

Ano, bohatství je tvrdá droga

Jak se mít dobře o tom to zde je, k čemu je vám to že máte moc a bohatství, když je vám zle, všude okolo sebe spatřujeme lidi, co se mají zle, a my jim nemůžeme pomoci, protože naše možnosti, jsou zde omezené mnohým. Je to snadné podlehnout náhražkám, naše civilizace je o nahrazování hodnotných originálů a za nehodnotné náhražky, už jenom zbývá nahradit člověka za robota, a tak bude konečně zaměstnavatel spokojený, protože roboti pracují jako roboti.
Dobře se má ten kdo je lepší než konkurence, žijeme ve světě kde je konkurence, mnohdy je konkurence násilně eliminována, a následkem je deprese u; ekonomiky, politiky, morálky, rodiny, psychiky. Čím větší jsou daně, tím méně je zde konkurence, ekonomika se bez konkurence brzo zhroutí, to nám minulost mnohokráte dokázala. Proč zde není snaha snížit daně? Politici se řídí heslem po nás potopa, to ta minulá politická strana chybovala, a my už nechybujeme.
Zajímavé je to, že nadnárodní korporace úspěšně unikají placení vysokých daní, je třeba restartovat celý systém a předat konečně moc a bohatství umělé inteligenci, zavede se přídělový globální systém spojený s čipy pod kůží, kdo nebude pracovat, ten nebude jíst a nebude mít ani kde spát. Bohatství je tvrdá droga, která škodí ekonomice a politice, všechny problémy a konflikty jsou následkem toho, že si nejsme ekonomicky a mocensky rovní, dluhové otroctví proměnilo globálně lidi v ubohé trouby, co mají deprese z toho, že je jejich budoucnost v troubě.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem