pondělí 15. srpna 2016

Způsobila veselá kráva Angela Merkelová rozpad EU?

Pokud veselá kráva získá velikou politickou moc, tak pohnojí politiku a ekonomiku na dlouhou dobu, lidově řečeno, kam nemůže už čert, tam nastrčí ženu. Politika je v současnosti o tom, co se pohnojí státními penězi, aby to rychle vyrostlo, pokud se pohnojí plevel, tak je zde s politikou nespokojenost, proč politici často pohnojí penězi plevel, to je každý kariéristický bezcharakterní politik, jenom veselou krávou?
Problémem u veselé krávy je to že je veselá protože je psychicky nemocná, jde o to aby kráva byla psychicky zdravá, je třeba zavést konečně u politiků každý měsíc povinné kontroly psychiky v psychiatrické nemocnici kdy se politik na jeden den ubytuje v obvodní psychiatrické nemocnici, aby na něj měli psychiatři dost času, jej psychicky poznat.
Pokud psychiatři poznají to, že je politik (prezident, předseda vlády, ministr, poslanec, senátor, diplomat, generál, soudce) nemocný, tak si jej v nemocnici nechají dlouhou dobu, aby jej zde optimálně vyléčili, z jeho psychických nemocí.
Politika je psychicky velmi náročné povolání, a je třeba proto zajistit profesionální psychický servis politikům, aby zde nezpůsobovali společnosti ekonomické a sociální problémy, tím že něco zde politicky a ekonomicky pohnojí.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem