neděle 21. srpna 2016

Z díla je spatřen tvůrce, ze slibů je spatřen lhář a zloděj!

Pokud ubožáci zde dělají hovno, pro to aby se měli dobře, tak stojí zde logicky jejich život za hovno, existenční otázka zde tedy logicky zní, co dělat zde pro to, abychom se měli dobře, a neměli zde po celý život jenom hovno? Je třeba si vyčistit nejprve hlavu od všech sraček, které jsou ve vaší hlavě na hovno.
Jsme tím, co máme v hlavě a tak je třeba mít v hlavě to co je hodnotné a co mám, zajistí existenční úspěch, je třeba se vysrat na vše co je nám na hovno, a zajímat se jenom o to co je nám existenčně prospěšné. Život, byl, je, bude, jenom o tom, jak být lepší, než jsou naši konkurenti, ten kdo je lepším, ten se zde má i lépe, o tom to, bylo, je, bude, jenom naivní blázen, skepticky o tom co říkám, ještě pochybuje.
Podívejme se na výběr zaměstnanců, nebo na výběr zakázek, zde je každému jasné to, že jenom to, co je lepší, má zde šanci na úspěch, ta současná politická vláda se nám bohužel nepovedla, a tak jí spláchneme do sraček, a nahradíme jí lepší vládou, která nelže a nekrade, o tom je zde úspěšná ekonomika a politika.
To současné svaté altruistické náboženství, se nám bohužel evolučně nepovedlo, a tak každé svaté altruistické náboženství spláchneme do sraček, a nahradíme každé nepovedené náboženství, lepším novým egoistickým náboženstvím, ve kterém se už nelže a nekrade, o tom je zde úspěšná svatá morálka.
Vše jde recyklovat, podívejte se do přírody, jak se zde vše co se evolučně nepovedlo, recykluje, vše co evolučně vzniklo, to zde musí být i recyklované, odkládat recyklaci u politiky a náboženství, je na hovno, protože následkem je zde to, že máme všichni jenom hovno a tak náš život stojí za hovno.
Na věčné časy je zde jenom recyklování politiky a náboženství, každý centrální kult je zde jenom pokrmem, který má evolučně omezenou trvanlivost, a tak jej musíme rychle sežrat, a potom se na něj už z vysoka vysereme. Vše je zde o tom, se nažrat a potom se vysrat, vše zde je jenom evoluční pomíjivost, na věčné časy je zde jenom recyklování!

Žádné komentáře:

Okomentovat

Umělá inteligence eliminuje automaticky vše co je vadné a chybné