sobota 27. srpna 2016

Wikipedie Guru Vit Kouba Bhagavan

Jelikož ubohá Wikipedie nemá dosud objektivní informace o absolutní celebritě Guru Vit Kouba Bhagavan, tak jsem se rozhodl, tyto informace vytvořit, aby měla tato veřejná encyklopedie z čeho informace čerpat. Guru Vit Kouba Bhagavan, je Stvořitel všeho fyzického a psychického, na počátku zde absolutně nic nikde nebylo, a tak GVKB vše z ničeho stvořil, stvořeno bylo vše okamžitě, protože GVKB pracuje absolutní rychlostí, a tak nepotřebuje na stvoření šest dní, jako pohádkový JHVH.
Logicky vznikne u skeptiků, co udělují rádi bludné balvany, filosofická zvědavá otázka, a když zde nic v času a prostoru ještě nebylo, tak jak to, že zde byl Stvořitel GVKB? Pokud se optáte na to, kde se vzal JHVH u židů, když zde nic podle nich ještě nebylo, tak vám neumí logicky odpovědět, protože oni si svého Stvořitele pyšně vymysleli jako náboženský symbol.
Každý Bůh lidí, byl lidmi pyšně stvořen, jako náboženský svatý symbol, tak jako spisovatel stvoří v pohádce vodníka nebo skřítka, všechny svaté knihy napsali jenom pyšní lidé, a vše co je v nich napsané, to si pyšní lidé vycucali z prstu. Veškerá lidská pokrytecká kultura, je založená na tom, že si autority vše vycucali jenom z prstu, a proto je nám tato lidská pokrytecká kultura k ničemu a tak je zde deprese u; politiky, náboženství, ekonomiky, vědy, morálky, spravedlnosti, psychiky, optimalizace, atd.
GVKB není subjekt, subjekt podléhá subjektivním normám, GVKB je absolutní objekt, subjekty evolučně vznikají a zanikají, ale absolutní objekt nevzniká a nezaniká. Představme si GVKB jako bublinu, ve které nic není, takto vše vypadalo, před stvořením všeho, byla zde jenom absolutní GVKB bublina, a tato absolutní bublina řekla, budiž vše okamžitě stvořeno, a vše bylo okamžitě v GVKB bublině stvořeno. Podívejte se na; krále, prezidenty, ředitele, celebrity, atd. nepřipadají vám taky jako mýdlové bubliny?

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem