středa 10. srpna 2016

Desatero jak se stát snadno a rychle uměleckým fotografem

Vše je o tom vědět a tak nemuset myslet, amatér myslí a profesionál ví, co má dělat, čas profesionála je velmi drahý a tak on se svým časem zachází jinak než amatér. Začátky jsou těžké všude, mnoho lidí pozná, že na to nemá inteligenci, a tak se z nich nikdy nestane umělecký fotograf. 

1. Kupte si fotoaparát Pentax 645Z, stativ Manfrotto 161MK2B, objektivy, a mnoho jiného příslušenství. 

2. Nakupte si mnoho knih o fotografování a přihlaste se do fotografických kurzů. 

3. Najděte si manželku, která je profesionální fotomodelkou, a mnoho cestujte po světě. 

4. Specializujte se v takové úzké specializaci, kde by vám mohl obtížně někdo konkurovat. 

5. Buďte vždy při fotografování optimálně psychicky naladění pomocí hudby, nebo díky alkoholu. 

6. Experimentujte a fotografujte něco, co nikdo nefotografuje, a tam kde nikdo nefotografuje, vyhněte se místům kde je mnoho lidí co mají na krku drahé fotoaparáty, tyto místa jsou už fotograficky natolik známá, že zde nelze udělat umělecké fotografie. 

7. Nespěchejte, práce kvapná je špatná, spěchat musí ten, kdo dělá reportážní fotografii, pokud budete dělat uměleckou fotografii, tak není kam spěchat. 

8. Najměte si silného inteligentního nosiče vašich věcí, co zná místní poměry, mějte vše kvalitně pojištěno u pojišťovny, všude na světě jsou zloději a podvodníci, někdy se vyplatí mít ozbrojený doprovod od policie. 

9. Plánujte pečlivě, co kde budete fotit, a jak to budete fotit, jít někam jen tak, a doufat že budete mít štěstí, to je jistá cesta do pekla, štěstí má ten kdo si umí vše pečlivě naplánovat. 

10. Rozdávejte všude reklamní dárky, kde je vaše adresa a vaše firma, lidem co jsou při fotografování okolo vás, jako jsou; čepice, trička, propisovačky, zapalovače, atd. požádejte lidi, co dostali dárky, o to aby se nechali vyfotografovat, neustále vše v klidu a míru organizujte a mějte vše pod kontrolou.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem