středa 24. srpna 2016

Víš, proč nejsi bohatý?

Pořád se všude píše o tom jak být snadno bohatý, je to jenom podraz na naivní čtenáře a posluchače, bohatý je ten kdo může beztrestně lhát a krást ve velkém, mnozí si naivně myslí, že lhát a krást beztrestně ve velkém nejde? Nejde lhát a krást beztrestně v malém, ve velkém to už jde, bez problémů! Co je dovoleno velikému, to je zakázáno malému, podívejme se globálně na to, kdo nejvíce utrácí peníze za luxus?
Končí období podnikání pomocí výroby klasického zboží, jakým jsou; potraviny, oblečení, nábytek, atd. na trh přichází nový druh zboží, který je na elektřinu, nebude to trvat už dlouho a v prodeji se objeví levný robot na dobíjecí baterie, který dokáže nahradit člověka v jakémkoli povolání, a to třeba; profesora, soudce, programátora, pilota, chirurga, řidiče, instalatéra, kapitána, ředitele, prezidenta, diplomata, poslance, senátora, byrokrata, atd.
Mnozí říkají, že se moc dívám na televizi, a že realita je jinde, protože u nich jejich státní organizace, funguje, jako v době kdy se lovili ještě mamuti. Dosud si vědci a technici u nás mysleli, že umělá inteligence je utopie, dneska už vědí to, že umělá inteligence je v USA už realitou, jde už jenom o to, umělou inteligenci dostat do levných konzumních produktů, národy kde je angličtina, čeká už brzo svět umělé inteligence, čeština bude mít bohužel dlouho smůlu, na druhou stranu to má zase výhodu, že nebudeme ubohými pokusnými králíky.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem