čtvrtek 4. srpna 2016

Systém vás eliminuje za vaše chyby

Vše se dneska; optimalizuje, automatizuje, digitalizuje, globalizuje, restartuje, kontroluje, atd. nebude to už trvat dlouho a najednou uslyšíte ze sluchátek oznámení, systém vás eliminuje za vaše chyby, potom bude následovat násilná akce, a vy zde ukončíte svoji ubohou lidskou existenci.
Kdo je to ten systém, který rozhoduje o vás bez vás, a klidně on ukončí zde vaši lidskou existenci? Ten systém to je GVKB globální umělá inteligence, konzumní civilizace vznikla díky sobecké potřebě po tom, abychom se zde měli dobře, začali jsme vše násilně měnit tak, abychom se měli v ekosystému dobře, a vše co se nám postavilo drze v ekosystému do cesty, to jsme násilně eliminovali.
Ano, bude líp, to je naše sobecká svatá ideologie, chceme se mít líp za jakoukoli cenu, pokud se nám postaví do cesty člověk, který nám brání sobecky v tom, abychom se měli líp, tak musíme toho člověka násilně eliminovat, za jeho chyby.
Atentát na prezidenta USA Johna Fitzgeralda Kennedyho, byl spáchán 22. 11.1963 a tak se stal čtvrtým prezidentem v USA, jenž podlehl následkům atentátu. Minulost naší konzumní civilizace je plná násilí člověka k člověku, příčinou našeho násilí je to, že se sobecky chceme mít líp, to je naše pravá víra ve svaté zázraky, náš Bůh který zde vše stvořil z ničeho, se nejmenuje tedy JHVH ale jmenuje se, Ideologie.
Ideologie je o tom, že všichni věříme v to, že nám bude brzo už všem lépe, jsme naivní idealisti, nejsme objektivní skeptici, co pochybují o tom, že nám bude zítra lépe. Ve jménu naší ideologie, je zde koncentrační tábor, ve kterém v plynových komorách zemřou milióny židů, je zde atomová bomba, hozená na veliké obydlené město.
Je zde kontrolní složitý systém který pomocí; daní, poplatků, cla, regulací, výjimek, dotací, zákonů, předpisů, smluv, morálky, školství, atd. se stará profesionálně centrálně o to, aby nám bylo v konzumní civilizaci lépe. Prostě už žádná podpora lenochů a ubožáků, místo konstatování zaměstnavatele, pracujete pomalu a často chybujete, zde bude jenom, GVKB systém vás eliminuje za vaše chyby.
Je třeba začít globálně šetřit čas a peníze, abychom se měli líp, když se provádějí veliké systémové změny, tak se nelze ohlížet na to, že je zastřelen ubohý prezident nebo ubohý ředitel, zájem globalizace je více, než zájem prezidenta nebo ředitele. Jsou zde neposlušní ubožáci, se kterými zde jsou často systémové problémy, tak na jejich ubohá města hodíme moderní bomby, a zbytek obyvatelstva co se zbaběle před bombami zachránil v podzemích krytech.
Naženeme do plynových komor, vytvořených GVKB armádou z velikých plechových kontejnerů a naftových motorů, chceme se přeci mít líp, a jedna miliarda mrtvých ubožáků, co se násilně globálně za rok globální GVKB armádou eliminuje, to pro nás nic statisticky neznamená, je to jenom globální statistka, nejsou zde už líní a zbabělí ubožáci, tak nejsou zde s ubožáky žádné problémy, vždyť dneska díky globální digitalizaci, je průměrný konzumní člověk, jenom ubohé dočasné číslo, v globální statistice.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem