sobota 27. srpna 2016

Svoboda je tam, kde je rovnost

Nejvíce násilí konáme cizím lidem, protože jsme otroci konzumního systému, svoboda je tam, kde je rovnost, před ukřižováním Ježíš Kristus umývá nohy svým bližním, a tak dává osobním příkladem jasně najevo, že bez ekonomické a mocenské rovnosti, zde nebude nikdy správná morálka, a tím i spravedlnost.
Náš stát koupil dva osobní zahraniční automobily za 12 milionů korun pro elitu, pokud policie nakupuje pro sebe osobní automobily tak by ona měla za 12 miliónů třicet osobních automobilů. Jsou v našem národě milionáři, co za rok utratí pro osobní soukromé sobecké potřeby bez problémů i 100 miliónů korun, logicky nadbytek našich milionářů, musí způsobit nedostatek, z utrácení se objektivně pozná, kdo je zde chudý a kdo je bohatý, nemoc a bohatství, nelze dlouho utajit.
Kupní síla ukazuje to, jak ekonomika objektivně prosperuje, naše kupní síla je stejná jako v Turecku, asi zde máme Turecké hospodářství, kdy stát má veliké dluhy, které neustále narůstají, ale přesto vyhazuje neustále peníze za nesmysly a zbytečnosti.
Zaměstnavatelé požadují od zaměstnanců, aby měli stejný výkon a stejné vzdělání jako zaměstnanci v Německu, ale dají zaměstnancům jenom třetinu mzdy, kterou za stejnou práci, dostane zaměstnanec v Německu! Mohamedáni nejsou ekonomicky hloupí, a tak nás berou jenom jako tranzitní zemi, na cestě do Německa, kde se lidem žije dobře.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem