pátek 19. srpna 2016

Svatá lež je továrnou na existenční úspěch

Statistika zjistila, že největší jistý zisk přináší svatá lež, svatá lež se stala továrnou na jistý zisk, bohatství a moc je tam, kde žijí svatí lháři, bída a bezmocnost je tam, kde žijí hříšníci, co neumí lhát. Svatá lež není lidský vynález, se svatou lží se setkáte běžně v přírodě, ve snaze uspět v tvrdé konkurenci, je použití svaté lži běžnou metodou, dobrota je žebrota.
Pokud svatá lež zestárne, tak je nahrazená mladou lží, stará lež je mrtvá, ať žije nová mladá lež, o tom je; umění, móda, reklama, školství, věda, politika, náboženství, psychika, atd. následkem lží je deprese u; ekonomiky, politiky, podnikání, obchodu, morálky, spravedlnosti, školství, rodiny, psychiky, atd. Pravda je relativní, a co je potom vlastně lež?
Lež je informační špína, politici slibují voličům, že jim bude brzo lépe díky optimálním politickým změnám, náboženství slibuje, že po smrti bude věřícím lidem v ráji lépe, reklama slibuje, že díky zboží nebo službě, vám bude lépe, atd. sliby se slibují, a jenom naivní hlupáci se dopředu radují, a brzo poznají, je někdo pomocí lží oklamal. Nelžeme ale jenom cizím lidem, ve snaze na cizích lidech sobecky parazitovat, lžeme dokonce i sami sobě, a namlouváme si, jak jsme; svatí, krásní, moudří, potřební, nenahraditelní, atd.
Podíváme se do zrcadla, a v zrcadle spatříme anděla, protože naše svaté lhaní, proměnilo čerta na anděla, a my už neumíme vnímat objektivně to, že jsme bezcharakterní čerti. Z díla se pozná tvůrce, slova mohou lhát, dílo ale lhát nemůže, jaké je tvoje dílo, které zde po tobě dlouho zůstane, až z tebe v krematoriu zbude jenom prach a popel, pokud zde po tobě nezůstane žádné dílo, tak jsi zde byl jenom lhářem, který měl nulovou hodnotu pro evoluci.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem