pátek 26. srpna 2016

Stará civilizace je mrtvá ať žije nová civilizace

Zamysleme se nad tím, proč existuje vlastně konzumní civilizace? Konzumní civilizace je živý systém, ze kterého by se měla narodit lepší budoucnost pro konzumenty. Nejspíše je při procesu oplodnění někde chyba, buď je ten, kdo se o oplodnění snaží díky vysokému stáří už impotentní, nebo je zde použitá nějaká forma antikoncepce, objektivně vypadá to tak, že je zde ten kdo oplodňuje civilizaci už impotentní, a ještě se používá moderní antikoncepce.
Civilizace stárne, a tak se musí už opírat o hůl, aby nám při chůzi neupadla, a naděje na to, že se narodí nová moderní civilizace, je naivní, co s námi ubohými konzumenty zde bude? Ano, bude líp, tak tomu už nevěří ani ten, kdo vypil láhev slivovice, lépe už bylo, a tak máme z toho blbou náladu.
Vše je o strachu ze změny, změny znamenají problémy a my nechceme mít problémy, vše zde díky zimě ekonomicky usnulo a čeká se na to, že přijde politické jaro a najednou zde bude láska a dojde konečně k tomu, že se z lásky konečně narodí nová konzumní digitální civilizace, ve které se díky umělé globální inteligenci už nelže a nekrade.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem