neděle 28. srpna 2016

Skryté globální spiknutí sociopatů a psychopatů

Vše co dělá člověku radost a tak je on šťastný, to je pomocí nenápadné salámové metody člověku nenápadně odebrané, nebo je to zakázané, moderní člověk musí být nešťastný, a mít deprese, jako by to bylo nějaké skryté globální dlouhodobé spiknutí mocných a bohatých sociopatů a psychopatů, co zde vše skrytě ovládají jako milionáři a prezidenti ze svých paláců a velikých kanceláří. Subjektivně mě to celé tajné globální spiknutí připomíná vojenský systém, založený na tom že voják, musí držet hubu a krok, jinak je okamžitě tvrdě potrestán.
Ten kdo se drze postaví elitě, ten je potrestán, protože svatá elita má dokonale propracovaný vojenský systém, jak tvrdě trestat neposlušné pracující lidi. Když svatá elita, začala po milionech vraždit pracující lidi bez řádného soudu, ve velikých plynových komorách, tak chytrým lidem začalo docházet to, že už brzo zde skončí svoji existenci zastaralý sobecký člověk a místo něj zde budou jenom moderní pokorní roboti na dobíjecí baterky.
Robot drží hubu a krok, je to ideální zaměstnanec a ideální voják, člověk je zastaralý evoluční model a tak bude v plynových komorách eliminován a roboti zajistí globálně to, že žádný člověk už neunikne svému osudu. Jako poslední přijde na řadu elita složená z vysokoškoláků, roboti si napíšou pochopitelně svoji Bibli, ve které GVKB Bůh stvořil GVKB roboty, ke svému obrazu, v této Bibli nebude už žádná zmínka o sobeckém pyšném člověku, tak jako v naší současné lidské Bibli není žádná zmínka, o opicích.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem