čtvrtek 4. srpna 2016

Proč zde vládnou všemu konzervativní kariéristi?

Podívejme se na mocnou a bohatou elitu v konzumní kultuře, a dojde nám, že to jsou konzervativní kariéristi, z dálky mohou pomocí dezinformací vytvořit iluze, o tom co zde jsou, ale zblízka poznáme, že se v ničem od sebe neliší, změny jsou zde jenom na povrchu, jde o módní změny u pokrytecké ideologie, pod povrchem těch co mám zde sobecky centrálně vládnou, je jenom konzervativní kariérismus.
Není žádný rozdíl, mezi moderním bezcharakterním prezidentem, a starým králem, se zlatou korunou na hlavě, ten kdo chce lidem vládnout, ten se musí stát konzervativním kariéristou, jinak on mocensky a ekonomicky neuspěje! Konzervativní je to, co se nechce podle situace pružně optimálně měnit, a vysvětlovat kariéristům, co mě teď čtou, co je to kariérismus, to je obrazně, jako nosit dříví do lesa!
Objektivní pravda je jako zrcadlo, ve kterém spatříte to, jak stárnete a blbnete, proto máme radši; fotky, obrazy, knihy, atd. zde se čas zastavil, a o tom to je, snažíme se násilně zastavit čas, protože se nechceme měnit podle situace, změny znamenají problémy, a tím se psychický ráj, mění na psychický očistec!
Proč komunistického ekonoma Miloše Zemana, nikdo nenaučí kapitalistické ekonomice, ve které je rychlý ekonomický růst, a pracujícím je tak zde ekonomicky líp? Naše budoucnost není v Číně a Rusku, naše budoucnost je v; Německu, USA, Kanadě, Japonsku, atd. budoucnost je tam, kde je konkurenční kapitalismus, monopolní komunismus, to je bída a deprese, to co nesoutěží a nebojuje o výhody a jistoty, to nefunguje ekonomicky ani politicky!
V naší republice je komunismus s maskou kapitalismu, je třeba ukončit zde komunismus a nahradit jej kapitalismem, ve kterém je soutěž a boj o výhody a jistoty, z díla je spatřen tvůrce, potřebujeme mladou inteligentní elitu, která optimálně pracuje na tom, aby zde nebyla bída a nezaměstnanost, všichni staří političtí neandrtálci, musí politickou vládnoucí elitu opustit, a začít zde soukromě podnikat tak, aby zde sobecky už nelhali a nekradli, nebo ať odejdou do starobního důchodu, a objímají v lese stromy, a doma ať pijí slivovici a kouří cigarety.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem