pátek 12. srpna 2016

Proč elita politicky a ekonomicky znásilňuje pracující lid?

Nadbytek vzniká díky nedostatku, aby měla zde elita nadbytek moci a peněz tak musí být pracující lid bezmocný a chudý, je vlastně jedno jaká je zde politika, nebo jaké je zde náboženství, tam kde není rovnost, tam elita parazituje na pracujícím lidu, a pokud se lid vzbouří, tak elita násilím vzpouru potlačí.
Proto elita potřebuje nutně mít mocenské nástroje, jakými je; armáda, policie, soudy, vězení, byrokracie, atd. Co je dovoleno mocným to je zakázáno bezmocným, o tom je konzumní civilizace, založená na mocenské pyramidě, kde je na vrcholu pro elitu ráj, a dole je pro pracující lid konzumní očistec, ve kterém je bída a nezaměstnanost.
Vše je zde založeno na mediálním vymývání mozků, pomocí ideologických dezinformací, objektivní pravda o ekonomice a politice byla elitou zabetonovaná, a stejně tak se zabetonovala ekonomicky a politicky celá konzumní společnost, a tak ubožáci mají deprese, a páchají násilí na druhých, nebo na sobě.
Pokud ekonomicky slepý Miloš Zeman, vede tento ekonomicky slepý národ, tak všichni spadneme do ekonomické jámy, a zde zemřeme hlady, protože jsme si zvolili sobeckou vládu, která je ekonomicky slepá k tomu, že se zde z lidí stali díky malým platům a nezaměstnanosti ubožáci a žebráci.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem