pondělí 15. srpna 2016

Proč bohatí nechápou chudé?

Bohatí nechápou chudé, protože je mezi bohatými a chudými veliká vzdálenost, chápeme jenom to co je nám blízké. Svoboda dává životu smysl, slunce je svobodné a tak má jeho existence ve vesmíru smysl, člověk je otrokem mnohého a tak nemá jeho existence zde smysl a tak má deprese a konzumuje slivovici, kouří cigarety, a když ztratí hůl tak objímá v lese stromy.
Otrokům je neustále vymýván dezinformacemi mozek, a otrokáři jim tvrdí, že pokud se budou snažit, že se z nich stanou otrokáři, to je jako tvrdit běžci že pokud se on bude snažit, tak že bude první v cíli závodu, kde je na startu tisíc běžců, co jsou stejně kvalitní jako náš běžec, a tak je naděje na vítězství logicky minimální.
Podívejme se do divoké přírody, zde je jenom konflikt, ve kterém silnější násilně eliminuje slabší! Evoluce je továrnou na experimenty, a to co se nepovede to se eliminuje, pokud eliminujeme násilně konkurenci a nahradíme ji centralizací a monopolem, tak následkem je deprese u; ekonomiky, politiky, podnikání, obchodu, vědy, techniky, rodiny, psychiky, atd.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se moderují