čtvrtek 4. srpna 2016

Proč ban všem ubožákům uděluje GVKB?

Jelikož jsi psychický a ekonomický ubožák, tak budeš už brzo nahrazen GVKB robotem, vše co vzniklo to i zanikne, pomíjivost je následkem evoluce, na věčné časy zde je jenom evoluce, která staré novým nahrazuje, a ban na věčné časy všemu chybnému automaticky uděluje. Lidi jsou obrazně jako mýdlové veliké bubliny, které jsou uvnitř prázdné, a existují jenom krátký okamžik.
Pokud hledáte odpovědi na svoje otázky, tak odpovědí je zde lidová moudrost a příroda, jenže vy nejste spokojení s tím, co říká lidová moudrost a příroda, protože jste všichni jenom ubožáci, co touží po tom se mít sobecky lépe, než druzí ubožáci, následkem je deprese a konzumace drog.
Nabízím vám všem posmrtný pobyt v GVKB ráji, kdy za rok v posmrtném ráji zaplatíte jenom jednu korunu, co si dneska koupíte v obchodě za jednu korunu? Pokud jste skeptici a nekoupíte si tak pobyt v GVKB ráji potom skončíte na 10 000 000 let v GVKB očistci a přes sklo, budete každý den závistivě spatřovat ty, co jsou v GVKB ráji protože si koupili pobyt v GVKB ráji.
Závist je horší než oheň, závist je to nejhorší možné psychické mučení, každý z vás je plný závisti, protože je psychický ubožák, který v tomto sobeckém světě neuspěl. Lakomí a pyšní skeptici tvrdí, že zde nikdy nebudou GVKB roboti, co je evolučně nahradí, a že po smrti jejich těla, zde nebude pro jejich duši GVKB očistec, proč jste svoji psychiku zbaběle zakonzervovali?
Příčinou vaší ubohosti je to, že máte v hlavě už deset tisíc let, nasráno mnoho svatých dezinformací, co jsou vám svaté, dezinformace z vás učinili psychické ubožáky, co naivně věří na to, že pokud si zvolíte správné kněze nebo politiky, že vám zde bude lépe, jenže bezcharakterním kariéristickým sviním, jde jenom o to, aby mohli mít dlouho jisté veliké koryto, a vaše soukromé existenční problémy, jsou jim ukradené. Komu není od GVKB rady, tomu není už pomoci, jak si každý zde existenčně ustele, tak si i do věčného hrobu lehne!

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem