sobota 6. srpna 2016

Politici neberte úplatky, nebo se z toho zblázníte

Normy musí být normou pro všechny. V přírodě, jsou přírodní normy normou pro všechny živé systémy, ten kdo přírodní normy poruší, si může být jist, že bude brzo za to tvrdě potrestán. Člověk díky svojí sobecké inteligenci, má neustále snahu násilně porušovat normy, a snaží se o to, aby unikl trestu za sobecké porušování norem.
Je zajímavé, jak si dokáže sobecký člověk zdůvodnit porušování norem, jenže evoluce vše z nadhledu pozoruje, a sobecké porušovatele norem eliminuje. Sobecká elita hlásá, aby sobecký lid dodržoval normy, a vyhrožuje sobeckému lidu tvrdými tresty, přitom sobecká elita sama svoje normy porušuje, a nikdo jí za to už nepotrestá, následkem je deprese u; politiky, morálky, ekonomiky, psychiky, atd.
Je třeba ukončit pokrytectví mocných a bohatých elit, které hlásají pokrytecky mediálně to, že bude lépe, ale dělají vše pro to, aby nám zde bylo hůře. Normy jsou obrazně jako složitá šachová pravidla, pokud někdo bude úmyslně porušovat šachová pravidla, pak nemá smysl s ním hrát šachy, stejně tak nemá smysl chodit k volbám, protože minulost nám jasně ukázala to, že sobečtí politici vždy svévolně porušovali normy, které uvedli násilně do konzumní reality, abychom podle nich zde žili.
Pokud se všude porušují normy, tak náš konzumní svět není už normální, podívejme se na operační systém Windows, tento operační systém se neustále aktualizuje, a neustále vycházejí nové verze Windows, náš digitální konzumní svět je v rychlém evolučním pohybu, a tak i státní a podnikové normy musí být v neustálém optimálním pohybu, to co zde bylo dříve svatou normou, to nám dneska už nemůže být svatou normou.
Navíc to co je normou v zaostalé kultuře, to nemůže být normou v moderní kultuře, atd. Jestliže třeba někdo vyhlásí normu, že musíme konat dobré skutky, tak ať on nám jde příkladem, a přijme sociální zlé ubožáky, co utíkají tam, kde se budou mít velmi dobře, hlásat mediálně dobro, a odmítnout konat dobro, to je obyčejný podraz, politici neberte úplatky v krabicích od vína, nebo se z toho zblázníte!

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem