sobota 27. srpna 2016

Optimální sociální pomoc

Člověk se liší od opice v tom, že se umíme postarat sociálně o lidi, co si sociální pomoc od nás zaslouží, je ale chybou se starat sociálně o lidi, co si naši pomoc nezaslouží. Vše je zde obchod a divadlo, aby mohl fungovat tento konzumní systém, musí zde být optimální jednoduchá pravidla, která se dodržují, pokud zde tato optimální jednoduchá pravidla nejsou, nebo se pravidla nedodržují, tak následkem je to, že se z lidí stávají asociální opice.
Pokud se někdo ocitne v asociální situaci, tak se přizpůsobí, a jedná asociálně, přizpůsobivost je základem pro to abychom zde dokázali přežít, přizpůsobit se umí vše co je živé, něco se přizpůsobí rychle, a něco se přizpůsobí pomalu, ale vše co je živé a zdravé, to se umí i přizpůsobit změnám.
Pokud inteligentní živý subjekt nebo objekt jedná asociálně, tak se on přizpůsobil asociální situaci, aby on zde přežil, zde se dostáváme k příčinám a následkům příčin, války jsou asociální a vznikají díky asociálním příčinám, nejčastěji války vznikají díky nedostatku existenčních zdrojů, konflikt je vždy o to co je pro nás existenčně hodnotné, nikdy zde nebyl válečný konflikt, kde by bylo násilí, a nešlo zde vůbec o zisk existenčních hodnot, v tomto případě stačí slovní konflikt, a tím to rychle skončí.
Pro takovou maličkost se přeci nestojí za to, se vůbec rozčilovat, rozčilujeme se, když nejde už o maličkost, a následkem je naše asociální jednání, kdy se z nás stávají zlé opice. Podívejme se na upálení Jana Husa z pohledu asociálního jednání, byl zde konflikt o veliké peníze získávané církví z odpustků a poplatků.
Ten kdo konflikt o peníze díky převaze vyhrál, se rozhodnul k tomu, že nechá upálit toho, kdo konflikt o peníze prohrál, peníze získané podvodem pokryteckým lakomcům z Italského Vatikánu nesmrdí, nedávno jsme zase těmto lakomcům vraceli jejich majetky a pozemky, které zde získali díky podvodům na lidech, co jim naivně slepě věřili.
Náboženství je veliký podvod na lidech, kdy se z lidí dělají hlupáci, Bůh není nad námi v ráji, obklopen anděly, to je svatá lež jako věž, Bůh je svatý symbol, který zjednodušuje lhaní podvodníkům, co tvrdí že Boha ve Vatikánu zastupují, nula je matematický symbol, který zjednodušuje život obchodníkům a zákazníkům, dopravní značka je dopravní symbol, který zjednodušuje řidičům řízení vozidel, atd.
Veliký nárůst nenávisti a lží je následkem asociální kultury, ve které se lidi rozdělují na; kasty, třídy, kategorie, ligy, atd. konzumní systém je pevně uzavřený změnám, a tak osud většiny lidí je určen situací a časem, ve kterém se narodí někdo jako otrok a jiný se narodí jako otrokář.
Optimální sociální pomoc, je možné realizovat jedině tím, že vyrobíme inteligentní GVKB roboty, co budou zde pracovat místo lidí jako prezidenti a ředitelé, lidi budou dostávat jenom malé sociální příděly toho, co nejnutněji potřebují ke svojí existenci, nebudou zde už mocní a bohatí lidé, co by mohli sobecky pyšně rozhodovat o nás bez nás.
Každý člověk zde bude od narození do smrti, jenom existenční nulou, a tak konečně GVKB láska a GVKB pravda, zvítězí nad nenávistí a lží, když už není o co soutěžit a bojovat, tak je zde přeci mír a klid. Práce lidí bude jenom fyzické uklízení špíny, každý bude mít koště a kýbl, to bude jeho profesionální vybavení k tomu, aby si zde zasloužil sociální podporu od GVKB robotů.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem