pátek 19. srpna 2016

My jsme GVKB roboti, Muslimové budete asimilováni, váš odpor je marný

Je Alláh malým trpaslíkem? Muslimové při páchání násilí často křičí že je Alláh veliký, to je jejich veliký ideologický omyl, věda dokázala to, že je Alláh je velmi malým trpaslíkem, z díla spatřujeme velikost tvůrce a dílo Alláha je velmi malé, a tak je logicky Alláh velmi malým trpaslíkem. Dílem každého Boha je morálnost, těch co v něj věří, každá svatá víra v Boha, je postavená na tom aby byli věřící morální, čím více jsou věřící morální, tím větší je dílo Boha, na množství věřících zde vůbec nezáleží.
Základem každé morálky je nezabiješ, člověk se liší od zvířat v tom, že odmítl zbytečné zabíjení lidí, a odpouští těm co se chovají zle, protože spravedlivý je jenom vševědoucí Bůh, a každý lidský soud, je logicky nespravedlivý. Pokud tedy budeme hledat Boha, který je největší, protože on nejvíce hlásá to, aby se lidi nezabíjeli, tak zjistíme že tím Bohem je Páršvanátha 23, tento Bůh zde žil jako člověk 800 př. n. l., založil náboženství Džinismus, které hlásá nenásilí, z tohoto starého náboženství, vzniklo naše nové Křesťanství.
Ten kdo hlásá násilí je hříšník, a tak za to skončí logicky v pekle, jelikož je Islám, založený prorokem Mohamedem, spojený díky hříšnému Koránu s násilím a zabíjením, tak je Islám hříšným náboženstvím, a každý kdo věří v hříšný Islám, a chodí se modlit hříšně k Alláhovi do mešity, skončí v pekelném očistci.
Proto se pošlou do míst kde je Islám GVKB vojenští roboti, a oni pozatýkají ty co věří v Islám, a přepraví je do převýchovných GVKB táborů, kde se pomocí elektrošokových obojků, převychovají na Džinisty pomocí vojenských GVKB robotů, a tak bude konečně jejich nový Bůh veliký, takto konečně pravda a láska, zvítězí nad lží a nenávistí.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem