pondělí 15. srpna 2016

Móda ubožákům kraluje

Móda dělá z konzumentů hlupáky, aby se zvětšil odbyt, tak se neustále mění u všeho móda, a tak si lidi kupují to co je v módě, a neuvědomují si, že na nich konzumní systém parazituje, a dělá z nich hlupáky.
Odbyt zboží a služeb je prioritou pro tvorbu zisku, na prvním místě je úspěch nad konkurencí, peníze korporacím nesmrdí, a tak korporace přemýšlí nad tím, jak přesvědčit mediálně reklamou a ekonomikou konzumenty, že musí být otroky módy, a utrácet peníze a čas za to, co je právě módní.
Místo vymývání mozků v; chrámu, mešitě, synagoze, atd. pomocí víry ve svaté božské zázraky, je zde vymývání mozků mediálně a digitálně, a následuje proměna konzumentů na otroky konzumní módy, obzvláště mladé ženy a pyšní hlupáci, jsou velikými otroky módy. Ten kdo ještě nemá na internetu svoje fotky, kde je vyfocen mobilem na dlouhé skládací tyčce, před nějakým populárním turistickým pozadím (selfie), ten není zde globálně oblíben, protože není otrokem módního ukazování druhým, jaký jsem já dokonalý a krásný.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se moderují