středa 31. srpna 2016

Má EU systém na to, jak nám vládnout?

Nejprve k tomu co je to vládnutí? Vládnutí není o kladení věnců na hroby hrdinů, udělování vyznamenání hrdinům, pořádání recepcí, přijímání cizích vládců a jejich zástupců na našem území, nebo o rozmazlování politiků pomocí; výhod, jistot, peněz, imunity, atd.
Vládnutí je o tom, že pracující lid se bude mít dobře ekonomicky a sociálně, přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, sliby jsou jenom chyby. U nás je tradice, vyhodit z oken na hnůj ty, co zde chybně vládnou, někdy dojde i k tomu, se ti co chybně vládli, se popraví na náměstí. Pokud na vládnutí, nemáš psychické a fyzické předpoklady, tak dělej něco jiného, na co máš předpoklady, můžeš třeba v továrně, vyrábět konzumní produkty.
Dobrý vládce nepotřebuje ochránce, ani nepotřebuje poradce, špatný vládce potřebuje ochránce a poradce, o tom to zde je. Obrazně vše je zde o klíči a zámku, vládnout může ten, kdo je správným klíčem, který zde odemkne pracujícím lidem tržní konzumní ekonomiku tak, že na jejich poctivé práci, nebude už nikdo sobecky centrálně parazitovat.
Každý vládce je snadno nahraditelný, to nám dokazuje smrt, kdy po smrti vládce, se vždy všude rychle našla náhrada za; krále, císaře, sultána, papeže, šlechtice, zemana, diktátora, vůdce, prezidenta, předsedu vlády, ministra, poslance, senátora, generála, diplomata, celebritu, ředitele, bankéře, atd. Z díla je spatřen tvůrce, čas má na hodnocení vládců dostatek času, aby on lidem nakonec objektivně řekl, který vládce byl zde v minulosti dobrý, a který byl špatný.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se moderují