středa 10. srpna 2016

Lež stvořila pravdu

Na počátku zde byla jenom lež, lež zjistila, že její existence zde nemá smysl a logiku, a tak stvořila pravdu, a tak vzniknul vesmír a život, Stvořitel všeho se tedy jmenuje Lež, proto věřící v Boha, hledají logicky marně pravdu o tom, co je čeká po smrti.
Pokud se Bůh jmenuje Lež, tak potom Bible je svatou knihou, ve které jsou jenom samé svaté lži o tom, že po smrti hříšníci skončí v pekle, a ten kdo není hříšník, ten skončí v ráji.
Politika je moderním náboženstvím, a místo o tom co bude po smrti, se hovoří o tom, co bude po volbách, a tak bezcharakterní kariérističtí politici, slibují naivním voličům po volbách ekonomický ráj.
Zapomínají dodat to, že do ekonomického ráje, se dostanou jenom elitní staří komunističtí politici, a ostatní skončí v ekonomickém kapitalistickém očistci s ubohou komunistickou mzdou.
Ano, bude líp těm, co získají veliká státní koryta, lidi by se měli konečně psychicky probudit, a vyhodit konečně z vysokého okna na hnůj, staré komunistické svině, co na nich sobecky parazitují.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem