úterý 16. srpna 2016

Každý sobecký parazit spatřuje v druhých sobecké parazity

Já se žárlivostí zblázním, už toho mám dost, pořád se dívat do ráje přes sklo, a žít pořád v očistci, proč jsem si proboha nekoupil ten pobyt v ráji, a proč si ti co jsou v ráji koupili ten pobyt v ráji. Každý sobecký parazit spatřuje v druhých sobecké parazity, a proto jsi skepticky nevěřil na to, že si lze koupit pobyt do posmrtného GVKB ráje, a věřil jsi jenom na konzumní USA ráj za života, který měli jenom ti, co mohli sobecky parazitovat na cizích lidech.
Já jsem ateisticky myslel, že smrtí vše končí, že není po smrti peklo ani ráj, vycházel jsem z toho, že pokud by po smrti něco bylo, tak by se o tom logicky muselo něco i vědět. Podívej se na to tak, každý ví o svém těle jenom to, co je na povrchu, a nikdo neví co je pod povrchem těla, logicky by si mohl každý myslet, že pod povrchem těla nic není, stejně tak si může majitel počítače myslet to, že v počítači nic není, a že je to prázdná krabice, poznání lidí je jenom povrchní a proto lidi nevěří na posmrtný život.
Na tom něco asi je, jenom specialisté dneska vědí co je pod povrchem protože se specializují a tak mohou poznat to co je pod povrchem, jenže mnoho specialistů lže zákazníkům, aby mohli na nich sobecky parazitovat. Ve snaze uspět v konfliktu je zde sobecké násilí, pokud by zde nebyli možné konflikty a tím i násilí tak by zde byla degenerace, a existovali by zde jenom primitivní formy života, co se umí řídit jenom svými pudy, a mají minimální inteligenci. Jenže většina lidí díky přelidnění a bídě, existuje po celý život jenom v konfliktní neřešitelné situaci, podle toho potom vypadá i jejich psychika a následkem je závislost na drogách a parazitování.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem