pondělí 29. srpna 2016

Jsou mohamedáni trojský kůň pro nadnárodní korporace?

Nadnárodní korporace chtějí mocensky a ekonomicky rychle růst, aby mohli dobýt EU, tak k tomu použili chytře mohamedány, parazitování je pro nadnárodní korporace drogou, EU zboří hradby a nadnárodní korporace sídlící většinou v USA vtrhnou plnou silou do EU, aby mohli EU proměnit ve velikou banánovou republiku.
Podívejme se na globální statistiky, čísla hovoří jasně, čím více ekonomického násilí, tím větší jsou zisky nadnárodních korporací, z politiků a byrokratů se stali bezcharakterní kaskadéři, co slouží nadnárodním korporacím, jak říká mafie, každý člověk má slabé místo, a pokud se toto slabé místo optimálně využije, tak se z člověka stane loutka ovládaná mafií. Koho chléb jíme, tomu i sloužíme, bylo a bude, o tom už nikdo nepochybuje!
Anglie pochopila, o co jde, a tak opouští EU, nebude to trvat dlouho, a EU se začne rozpadat, tak jako se rozpadlo RVHP! Žijeme ve světě ekonomických bublin, které často praskají, co je, a co není zde ekonomická bublina? Ekonomické bubliny rychle rostou, protože jsou uvnitř prázdné, EU je uvnitř ekonomicky prázdné, a ten kdo to nevidí, ten je ekonomicky slepý.
Když si Němci k sobě pozvali zlé mohamedány, tak ať nechtějí od ostatních států, aby si k sobě taky pozvali zlé mohamedány, jestliže někdo je psychicky nemocný, tak nemůže on od těch, co nejsou psychicky nemocní sobecky chtít, aby byli taky psychicky nemocní a pozvali si k sobě zlé mohamedány, my jsme tady doma!

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem