pondělí 1. srpna 2016

Je za úspěšným dílem sebeláska?

Nejúspěšnějším dílem je život na této planetě, za tímto obrovským úspěšným evolučním dílem je sebeláska, proč mnoho mocných autorit prosazuje násilím sebenenávist? Příčinou je těžce nemocná psychika, která není schopná myslet a jednat přirozeně. Jak dochází k tomu, že tak veliké množství lidí v konzumní civilizaci, je těžce psychicky nemocných?
Příčinou je to, že jsme se mnoho vzdálili od života v divoké přírodě mezi zvířaty, a žijeme v domech jako hospodářský dobytek. Já tomu říkám problém zvířete zavřeného do klece, konzumní systém je založen na ekonomických klecích, ze kterých nelze uniknout, a následkem jsou psychické nemoci a tím; konzumace drog, násilí, škodolibost, zrada, podrazy, vydírání, dezinformace, sebevraždy, války, konflikty, atd.
Pokud někdo žije v očistci, nemůžete se divit tomu, že je z toho psychicky nemocný, v ráji žije dneska jenom elita, a to je odhadem asi 1% světové populace, a 99% lidí existuje v konzumním očistci. Ve druhé světové válce, psychicky nemocný diktátor vyvraždil v plynových komorách mnoho miliónů civilistů bez rozsudku smrti, a na dvě veliká města se hodili atomové bomby.
Zajímavé je to, že ti co hlásají jako autority sebenenávist, nepáchají sebevraždy, což dosvědčuje jejich pokrytectví, z mocných lidí se stali jenom bezcharakterní kariéristi, a co hlásají na veřejnosti sebenenávist, ale sami jsou v soukromí plní sebelásky. Svět ovládají Židé, co si zde hrají na Křesťany, pod maskou anděla je ukrytý čert, člověka poznáme z díla, a jaké je dílo těch, co nám zde pyšně vládnou, tím dílem je konzumní očistec, nemalujte politikům tykadla, namalujte jim rohy a ocas.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem