čtvrtek 18. srpna 2016

Je každá vláda chybná?

Každá vláda se skládá jenom z lidí, a lidi dělají chyby, problémem vlád je to, že nad nimi už není žádná kontrola, která by zajistila to, že ve vládě nebudou chybní lidé, co dělají chyby. Jak se pozná chybný člověk, který se dostal omylem do vlády?
Z chybného díla poznáme chybného člověka, slova mohou snadno druhé oklamat, ale dílo nemůže nikoho oklamat, je to obrazně jako s fotografováním, fotografie jsou dílem fotografa, a pokud jsou fotografie chybné, je i fotograf chybný, politici místo fotek, ukazují kritikům ekonomické programy, jaký ekonomický program je správný?
Správný je takový ekonomický program, který správně ekonomicky funguje, a tak se pracujícím lidem ve státě dobře ekonomicky žije, a lidi neutíkají z takového státu jinam, aby se jinde měli lépe. Jde o to, aby lidi co jsou ve vládě nemysleli, ale aby věděli, co je správné dělat pro to, aby ekonomika optimálně fungovala.
Je třeba zavést globálně pro lidi, co jsou v každé vládě měsíční testování jejich těla a jejich psychiky, ten kdo neuspěje v testech, ten z vlády okamžitě odejde, testy bude provádět GVKB umělá inteligence, ve spolupráci s GVKB roboty, aby zde nebylo možné nějak podvádět.
Stát nemůže být zaopatřující ústav, pro staré líné ubožáky, co díky svojí ubohosti neuspěli jako soukromí podnikatelé. Testování bude obrazně jako ve sportu, budou se v testovací GVKB laboratoři měřit reálné hodnoty u těla, a u psychického výkonu.
Ten kdo nebude výkonově nadprůměrný, ten nedostane potvrzení GVKB kvality, s platností na jeden měsíc, a tím bude muset z vlády vypadnout, obrazně řečeno, jak si zde usteleme, tak si i lehneme. Podívejme se do přírody, zde je testování kvality samozřejmostí, a podprůměrný jedinec je zde eliminován, když na to nemáš sílu a inteligenci, tak máš smůlu, a musíš jít dělat to, na co zde máš sílu a inteligenci.
Proč bychom nemohli mít za rok 12 prezidentů a 12 předsedů vlády, období kdy byl starý hlupák mnoho let ve vysoké státní funkci, musí globálně skončit, logicky časem dojde k tomu, že se měsíční testování kvality, rozšíří globálně na všechny lidi, co mají vysokou a střední školu, ten kdo má zde vysokou a střední školu, ten zde má i možnost něčemu sobecky vládnout, díky výhodám a jistotám.
Jediným zaměstnavatelem bude globálně GVKB umělá inteligence, a ona dá každému takovou práci, nebo povolení k podnikání, kterou on fyzicky a psychicky zvládne, a tak mnohý starý vysokoškolák nebo středoškolák, který v testech každý měsíc neuspěje, bude rád dělat práci dělníka za minimální mzdu.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem