pátek 19. srpna 2016

Jde léčit závislost na kariérismu?

Závislost na kariérismu se podobá závislosti na konzumaci tvrdých drog, úspěšná kariéra zajišťuje centrálnímu nervovému systému stejné potěšení jako tvrdé drogy, jde léčit závislost na kariérismu? Problémem léčení je to, že vyléčený kariérista snadno podlehne toužení po kariérismu, a zase se navrací do svojí ubohé závislosti.
Je podobné jako u lidí co pracně dlouho hubnuli a po zhubnutí zase začnou tloustnout, protože nemají pevnou vůli, odolat nadměrné konzumaci jídla. Z náboženského hlediska je kariérismus veliký hřích, a tak kariérista skončí jistě v pekelném očistci, jenže strašení očistcem v moderní ateistické době už na psychicky nemocné ubožáky nezabírá.
Programátor bude brát závislost na kariérismu jako chybu v programu, nebude to trvat dlouho a bude zde běžný program s umělou inteligencí, a následně jistě vznikne i u inteligentních robotů problém s kariérismem. Programy jsou napsané na běžné situace, a pokud je zde situace který není běžná, tak programy bohužel chybují, proto se na programy vydávají aktualizace, a když aktualizace nestačí, tak se naprogramuje nový program.
Bohužel k hlavě kariéristů nejde připojit kabel, aby se mohli do hlavy nahrát aktualizace, optimální přeprogramování psychicky nemocného mozku je složitá a drahá záležitost, která se u starých kariéristů už nevyplatí. Zde je řešením jenom prevence, kdy se globálně výchova dětí svěří jenom GVKB robotům s umělou inteligencí.
Výchova bude probíhat vojenským systémem založeným na tvrdé disciplíně, těžko na cvičišti a lehko na životním bojišti, evolučně chybní jedinci budou optimálně eliminováni, jako evoluční odpad, pro který nemá moderní digitální GVKB civilizace uplatnění.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem