úterý 30. srpna 2016

Granulované štěstí, vyrobené v Číně

Vše směřuje k tomu, že se z lidí stávají plechoví roboti, co mají v hlavě rychlé počítače, z dálky vypadá ten druhý ještě sice jako genetický člověk, ale statisticky je to už jenom levný robot, co má globální číslo, a je neustále globálně kontrolován na výkon a kvalitu.
Nikdo tě nepohladí, nikdo tě nemá rád, nikdo tě nepochová, zavolej nám, my tě v krematoriu levně rychle pochováme, konzumní realita se stává ekonomickou válkou, ve které ekonomickou chybu uděláš jenom jednou.
Mnoho lidí vystuduje vysokou školu, a potom marně hledá dobré zaměstnání, většinou vysokoškoláci nakonec rezignují, a tak pracují ve špatném zaměstnání, za špatnou mzdu. Všude v Praze pobíhají turisti a mají veliký mobilní telefon na dlouhé skládací tyčce, aby se mohli vyfotografovat před nějakým zajímavým pozadím.
Potom z mobilu pošlou okamžitě ubohou fotku na internet, aby ukázali plechovým robotům bez mozku v USA, jak jsou dneska šťastní v Praze. Vše je zde jenom o plechovkách, lidi mají mozky v plechovce, ekonomika a politika je díky dluhům zakonzervovaná, konzervativní politici rozhodují o nás bez nás, atd. už brzo bude v plechovce granulované štěstí, vyrobené v Číně.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se moderují