sobota 27. srpna 2016

Deset let záruka na zboží a služby

Je třeba skončit s obdobím, ve kterém byl konzument nucen konzumovat to, co je ubohé a nekvalitní, zavede se globálně deset let záruka na zboží a služby. Mnoho podniků a obchodníků logicky brzo zkrachuje, berme to jako ve sportu, zajímá snad někoho to, že někdo v závodě nevyhraje?
Představme si to u státu, stát vytvoří pro národ informace a programy, stát bude muset za informace a programy, které vytvořil dát deset let záruku, jinak bude muset zaplatit lidem škody, které jim byly způsobeny, nekvalitními státními informacemi a programy.
Spory subjektů a objektů bude řešit rychle zadarmo globální GVKB umělá inteligence objektivně, a bude jí jedno, že pokud nějaký chybný stát, bude muset mnoho platit za chybné informace a chybné programy, že on ekonomicky zkrachuje. Rodiny a organizace, už nebudou pokusnými králíky, se kterými si mohou sobecké státy, dělat co je sobecky napadne.
Podívejme se do přírody, na to jaké příroda vydává informace a programy, zde je záruka deset let normální, příroda si nedovolí produkovat informační a programové zmetky!
Musíme se konečně naučit tomu, že stát se může stát bezdomovcem stejně, jako se člověk může stát bezdomovcem, už zde nebude žádné smilování s lenochy a parazity, nemůžeš dát na to, co produkuješ záruku deset let, tak se běž podívat do krematoria, ať víš, co tě bude brzo čekat.
Když si koupím auto nebo boty, budu vědět jistě to, že mě to bude sloužit bez problémů deset let, nebude zde možné dělat ze zákazníků idioty, a tvrdit jim, že je chyba na straně zákazníka, že mu to nevydrželo deset let.
Zavede se globální certifikace na zboží a služby, ten kdo se pokusí prodávat něco, co nemá GVKB certifikaci ten bude automaticky eliminován jako parazit. Prezident podepíše zákon a přijde GVKB certifikační kontrolor, a řekne ten nový zákon je na hovno, a ten kdo jej podepsal je zde taky na hovno, a tak zítra zde bude už jiný prezident, aby to zde nebylo díky prezidentům na hovno.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem