pondělí 8. srpna 2016

Cesta od monokultury k multikultuře

Veliká snaha kontrolovat a cenzurovat, to co si lidi myslí, nakonec logicky musí skončit tím, že zde bude snaha, mít v rodině soukromý originální jazyk, kterému nikdo kdo je mimo uzavřenou rodinu nerozumí, nejde o nic evolučně nového, viry fungují podobně, už mnoho miliónů let!
Pokud rozebereme krize, zjistíme, že příčinou je sjednocení jazyka, tam kde lidi mluví mnoha jazyky, a tak si nerozumí, tam nejsou ani krize, v mnohém to připomíná rozmnožení parazitů tam, kde jsou monokultury, a tam kde jsou smíšené kultury, tam přemnožení parazitů už nehrozí, proto se ustupuje od monokulturních lesů a nahazují se smíšenými lesy.
USA je multikulturní, a proto zde nejsou politické a ekonomické krize, naopak EU není ještě multikulturní, a tak zde jsou neustále krize, protože se zde politickým parazitům dobře daří, pokud by u nás byla multikultura, tak by zde nemohlo docházet k tomu, že zisk z naší práce mizí v daňových rájích, a mzda za profesionální práci, je ubohou sociální podporou pro nezaměstnané.
Představme si, že by se v naší malé zemi běžně hovořilo všude sto světovými jazyky, potom by logicky nemělo cenu, svolávat politické schůze, protože by zde nikdo nerozuměl tomu, co se zde o politice říká, stejně tak by nemohla státní televize zde z lidí dělat hlupáky, pomocí svatých dezinformací. Kapitalismus je tam kde je multikultura, jakmile je multikultura nahrazená monokulturou, tak je zde místo kapitalismu už socialismus, který ekonomiky a politicky nefunguje.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem