pondělí 8. srpna 2016

Ano, zlé jinověrce zde v EU nebudeme už přijímat

S příchodem složitosti přišli problémy, které se řeší nejrůznějšími způsoby, nejlepším řešením je ale nahradit složitost jednoduchostí, podívejme se na internet, lidi umí jenom vyndat veliký telefon, a koukat do něj tupě, jako by zde mohli nalézt zázraky, jenže místo zázraků zde naleznou jenom svoji záhubu, a závislost na tom, co je zde ubohé, protože je to zadarmo.
Kdo čte ještě Bibli? Tato ateistická země statisticky neví co je to Bible, a proto je zde veliká konzumace cigaret a piva, proto jsme první ve spotřebě levných drog na hlavu! Je třeba zavést zde do škol povinně náboženství, kdo nebude znát Bibli, ten neudělá maturitu a nevystuduje ani vysokou školu.
Podívejme se statisticky na to, co mají u nás lidi v hlavě? Lidi mají v hlavě nasráno, logicky jejich život zde stojí za hovno! Problém s Islámem je problém toho, že lidi co věří v Islám, neznají dokonale Bibli, pokud do EU přijde žít nějaký cizinec bude muset dělat zkoušky ze znalosti Bible, a pokud neuspěje, tak se mu vstup do EU na deset let zamítne, zlé jinověrce zde v EU nebudeme už přijímat a ekonomicky je podporovat, jsou to jenom sociální paraziti.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem