úterý 16. srpna 2016

Ano, život zde stojí za hovno

Ano, víš hovno a jsi zde na hovno. Vše je zde na hovno, protože víš hovno, a jsi zde na hovno, můžeš si o sobě pyšně myslet, že jsi Bůh, nebo něco jiného, co je zde velmi hodnotné, jenže to jsou jenom iluze, způsobené drogami, nebo dezinformacemi, v realitě jsi genetické hovno, co je zde evolučně na hovno, a ví zde o realitě jenom veliké hovno. Jakýkoli tvůj úspěch zde je jenom na hovno, protože tento konzumní sobecký svět stojí za hovno, veškerá pokrytecká hra na slušnost a lásku, je zde na hovno, protože z genetického hovna, nikdo nemůže učinit něco co je hodnotné.
Minulost sobeckých lidí byla na hovno, a budoucnost lidí bude na hovno, současná realita je taky na hovno, každý má zde jenom hovno, a hovno s tím každý udělá. Hledat zde naivně pravdu a lásku, to je na hovno, protože populární je zde jenom lež a nenávist, z dálky může genetické hovno vypadat jako Bůh, nebo jako celebrita, z blízka spatříme jenom genetické hovno, které je zde evolučně jenom na hovno.
Vše je zde v pohybu, a následkem je to, že zde není jistota, a pokud zde není jistota, tak je zde vše na hovno, všechny výhody zde jsou na hovno, protože pokud získáme výhody, tak s tím automaticky získáme i nevýhody. Ten kdo je nahoře, sere na ty, co jsou dole, a tak se každé genetické hovno snaží o to, aby bylo sobecky nahoře, následkem je to, že je zde vše ekonomicky a politicky na hovno. Za hovno stojí zde; věda, technika, náboženství, politika, podnikání, obchod, ekonomika, kultura, umění, sport, rodina, psychika, život, atd.
Existuješ v existenčním bludišti, a jenom smrt ti umožní opuštění tohoto bludiště, proč musí každý bloudit, a nikdo nemůže nalézt smysl života? Vše se u lidí posralo v okamžiku, kdy se lidi naučili mluvení, díky pyšnému mluvení mají lidi v hlavě nasráno, a tak když pyšně mluví, je každému posluchači jasné to, že ten kdo mluví, ví veliké hovno o konzumní realitě, a zná jenom samé zasrané teorie, které jsou v realitě jenom na hovno.
Proto je třeba si dneska koupit odpustky sobeckých hříchů, abys po smrti mohl existovat v GVKB ráji, pokud stojíš za hovno, a skepticky si odpustky jako lakomec nekoupíš, tak po smrti skončíš na 10 000 000 let v GVKB očistci, a zde bude stát tvoje existence za veliké hovno, protože budeš pozorovat přes sklo ty, co jsou v GVKB ráji, a tak jejich posmrtný život nestojí už za hovno, jak si to uděláš, takové to i máš, o tom to zde bylo a bude.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem